Serwis SMEG

Serwis SMEG – naprawa urządzeń klasy premium

Naprawa urządzeń SMEG z naszym serwisem jest szybka i bezproblemowaSMEG – włoska marka produktów klasy premium AGD, wyróżniająca się niebanalnym stylem i wysoką jakością wykonania. SMEG to marka, która współpracuje ze światowej sławy projektantami i artystami, to swoista kombinacja sztuki oraz nowoczesnej technologii często okryta szatami retro. SMEG posiada w swojej ofercie pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, ekspresy do kawy, płyty gazowe i indukcyjne oraz inne sprzęty AGD.

Autoryzowany serwis SMEG – Poznań, Grunwaldzka 330

Jeśli posiadasz urządzenia marki SMEG z pewnością poszukujesz serwisu, który wykona dla Ciebie naprawę na najwyższym poziomie, szukasz fachowców, którzy mają pełną świadomość produktu jak i Twoich oczekiwań. Jesteśmy aby Ci pomóc – świadczymy usługi naprawy sprzętu tego cenionego producenta. Do napraw wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne z włoskiej fabryki.

Zadzwoń do autoryzowanego serwisu SMEG
tel. 537711996

Działamy na terenie całej Wielkopolski – dojeżdżamy do Klientów na terenie miejscowości takich jak Poznań, Gniezno, Leszno, Oborniki, Szamotuły, Swarzędz, Luboń, Chyby, Tarnowo Podgórne i inne…obsługujemy całe województwo bez wyjątków.

naprawa-pralek-smeg
Naprawa pralek SMEG w autoryzowanym serwisie SPK Serwis

Większość naszych napraw wykonujemy od ręki dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz bazie oryginalnych części zamiennych. Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem i wskazanie modelu urządzenia, które wymaga przeprowadzenia naprawy jeśli jest to możliwe. Dokładne opisanie usterki pomoże lepiej nam przygotować części i narzędzia niezbędne do wykonania usługi. Posiadamy krótkie terminy oczekiwania na naprawy urządzeń SMEG. Jeśli zależy Państwu na wysokiej jakości i krótkim czasie realizacji naprawy od zgłoszenia to koniecznie skontaktujcie się z nami.

SPK Serwis SMEG w skrócie to:

  • naprawa pralek SMEG
  • naprawa zmywarek SMEG
  • naprawa suszarek SMEG
  • naprawa lodówek SMEG
  • naprawa winiarek SMEG
  • naprawa piekarników SMEG
  • naprawa kuchenek i kuchni SMEG
  • naprawa płyt gazowych i indukcyjnych SMEG
serwis-smeg
Serwis kuchenek i piekarników SMEG

Jeśli dostrzegłeś problem z działaniem Twojego urządzenia to koniecznie zgłoś się do nas jak najszybciej.  Niestety czekanie na samoistne ustąpienie problemu często pogłębia ten problem zamiast pomóc a wiemy jak bardzo ważne są urządzenia AGD w Państwa gospodarstwach domowych oraz firmach. Bez sprawnego urządzenia nie ma mowy o spokoju w okół Państwa.

Wykonujemy naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne urządzeń SMEG.

 

 

Podsumowanie
Ilość głosów
5 based on 3 votes
Brand Name
SPK Serwis
Typ usługi
Serwis SMEG - oceń nas