Serwis AGD

Serwis AGD – fachowe naprawy pralek, zmywarek, lodówek, suszarek, piekarników, kuchenek. Jeżeli Państwa urządzenie wyświetla błąd, rozłącza bezpieczniki, nie chce pobrać wody lub jego praca jest po prostu niezadowalająca – koniecznie skontaktujcie się z naszym serwisem! Nasi technicy dostępni są dla Państwa w każdej miejscowości w Wielkopolsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naprawy sprzętu AGD. Jesteśmy autoryzowanym serwisem świadczącym profesjonalne usługi w domach naszych Klientów.

naprawa zmywarek bosch siemens amica electrolux aeg beko whirlpool
Naprawiamy zmywarki i inne urządzenia AGD

Wykonujemy naprawy urządzeń AGD firm Amica, AEG, Electrolux, Candy, Hoover, Bosch, Siemens, Whirlpool, Beko. Zasięg działania naszego serwisu dostępny jest tu. Dojeżdżamy do naszych Klientów na terenie całej Wielkopolski – Poznań, Gniezno, Leszno, Piła, Grodzisk Wielkopolski, Śrem, Środa Wielkopolska i inne.

W zakresie naszych usług znajduje się (poza naprawami) również demontaż i montaż zabudów kuchennych – jeżeli posiadasz zmywarkę, lodówkę, piekarnik czy inne zabudowanie urządzenie, nie musisz już stresować się jego demontażem i ponownym montażem – wszystko wykonujemy na miejscu.