Autoryzowany Serwis Candy

Autoryzowany serwis Candy – serwis pralek, zmywarek, lodówek, suszarek

autoryzowany serwis Candy Poznań
Autoryzowany serwis Candy Poznań

Witamy na stronie autoryzowanego serwisu Candy w Poznaniu. Świadczymy rzetelne usługi serwisowe sprzętów marki Candy. Choć nasza siedziba znajduje się w Poznaniu to nasze naprawy wykonujemy na terenie całej Wielkopolski, w miastach takich jak Gniezno, Leszno, Kościan, Szamotuły, Września, Śrem, Oborniki, Grodzisk Wielkopolski i inne.

Jeżeli Państwa pralka, zmywarka, piekarnik bądź inne urządzenie marki Candy uległo awarii prosimy o kontakt – przyjedziemy i usuniemy awarię. Na naprawy pogwarancyjne udzielamy aż rocznej gwarancji. W przypadku napraw gwarancyjnych prosimy o kontakt z oficjalną infolinią Candy.

Nasz serwis marki Candy znajduje się w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 330, lecz zakres działania serwisu obejmuje całe województwo wielkopolskie. Wykonujemy również naprawy sprzętów AGD Candy w firmach. Gwarantujemy skuteczne naprawy, rzetelne podejście do wykonywanych usług oraz miłą obsługę. Zapraszamy do zgłoszenia swojej usterki telefonicznie, przyjedziemy do Państwa i pomożemy.

Naprawy sprzętu Candy pokrótce:

  • naprawa pralek Candy
  • naprawa zmywarek Candy
  • naprawa suszarek Candy
  • naprawa lodówek Candy
  • naprawa pralko-suszarek Candy
  • naprawa piekarników Candy
  • naprawa płyt indukcyjnych Candy

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem, jesteśmy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem telefonu oraz Facebook’a. Podczas zgłoszenia prosimy o podanie informacji o typie urządzenia oraz problemach jakie się z nim dzieją. Jeżeli urządzenie wyświetla kod błędu – prosimy o podanie takiej informacji.

Candy – włoski producent urządzeń AGD, który od roku 1995 jest również właścicielem marki Hoover a historia tej firmy sięga roku 1945. Candy jest właścicielem wielu patentów, których są autorami. Oprócz przejęcia marki Hoover, grupa posiada w swoim wachlarzu również takie firmy jak Zerowatt, Rosieres, Iberna czy Jinling. Główną gałęzią sprzedaży i produkcji stanowią pralki oraz zmywarki.

Podsumowanie
Ilość głosów
5 based on 10 votes
Brand Name
SPK Serwis
Typ usługi
Serwis Candy - oceń nas