Naprawa pralek

Naprawa pralek w domu Klienta

naprawa-pralek-poznan-gniezno-leszno
Naprawa pralek – z nami to proste!

Pralka – tak bardzo ważne urządzenie w naszym domu, którego awaria potrafi wręcz sparaliżować normalne funkcjonowanie Państwa codziennego życia. Wiemy jak ważna jest pilna reakcja ze strony serwisu w momencie awarii pralki. W przypadku gdy Państwa pralka uległa nieoczekiwanej awarii koniecznie prosimy o kontakt z naszym serwisem. Przyjedziemy i pomożemy na terenie miast takich jak Poznań, Gniezno, Leszno, Oborniki, Kościan, Szamotuły oraz wszystkie miejscowości pobliskie – Luboń, Komorniki, Plewiska, Murowana Goślina, Mosina, Swarzędz i inne.

Posiadamy bogatą bazę części a więc większość napraw wykonujemy na miejscu podczas pierwszej wizyty, dysponujemy całą bazą oraz niezbędną wiedzą serwisową, dzięki czemu nasze usługi są konkurencyjne cenowo, jakościowo oraz objęte są gwarancją.

Zapraszamy do kontaktu z nami tel. 537711996 prosimy o wskazanie marki i modelu pralki jeśli jest taka możliwość.

Świadczymy usługi napraw pralek wszystkich firm, miedzy innymi Amica, AEG, Ariston, Beko, Bauknecht, Bosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Samsung, Siemens, SMEG, Whirlpool i inne. Nasze wieloletnie doświadczenie w naprawach pralek pozwala nam na szybką ocenę usterki i usunięcie jej w bardzo krótkim czasie. Jeśli stawiają Państwo na wysoką jakość usług oraz zależy Państwu na czasie to prosimy o kontakt z nami!

Naprawa pralek w serwisie SPK w skrócie:

  • naprawa pralek
  • serwis pralek
  • konserwacja pralek
  • wymiana łożysk w pralkach
  • naprawa programatorów w pralkach
  • naprawa modułów w pralkach

Ważne, żebyś nie czekał na pogłębienie się problemu w swojej pralce i zgłosił usterkę w miarę szybko, po zauważeniu pierwszego problemu, wiemy jak bardzo ważne jest to, aby profesjonalny zespół fachowców obsłużył Cię od początku do końca.

W zakresie napraw gwarancyjnych – wykonujemy naprawy w ramach gwarancji producenta pralek takich firm jak Candy, Hoover, Smeg. Pozostałe naprawy wykonujemy pogwarancyjnie.

Szukając serwisu od naprawy pralek, koniecznie zapoznaj się z tymi linkami:

Podsumowanie
Ilość głosów
4.5 based on 6 votes
Brand Name
SPK Serwis
Typ usługi
naprawa pralek - oceń nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *