Naprawa pralek Poznań

Fachowa naprawa pralek w Poznaniu – z nami to nie problem! Zajmujemy się naprawą pralek na terenie Poznania oraz okolic.

cred naprawa pralek poznan informacje serwisowe
Informacje o naprawie pralek w Poznaniu

Pralka uległa awarii? Przestała wirować, “wyrzuca korki”, pokazuje jakiś błąd lub nie chce odprowadzić wody? Koniecznie skontaktuj się z nami. Upewnij się, że filtr w Twojej pralce nie jest zapchany oraz, że zawór doprowadzający wodę jest sprawny. Jeżeli sprawdziłeś wszystkie te rzeczy, powinieneś czym prędzej wezwać pomoc serwisu, aby usterka się nie pogłębiała – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Naprawiamy pralki w każdym zakresie, wykonujemy nawet te najtrudniejsze naprawy – naprawiamy elektronikę sterowania, wymieniamy łożyska we wszystkich rodzajach pralek. Naprawiamy pralki wszystkich firm dostępnych na rynku, a ponadto pralki marek Candy oraz Hoover naprawiamy również w ramach gwarancji producenta.

Awaria pralki to dość powszechny problem, ponieważ te urządzenia bardzo często są mocno eksploatowane, często pracują więcej niż kilka razy na dzień i nie wyobrażamy sobie normalnego funkcjonowania bez sprawnego sprzętu. My, jako serwis, wiemy jak ciężko obejść się bez pralki, spotykamy się z tym problemem na co dzień dlatego podchodzimy do napraw bardzo odpowiedzialnie i działamy szybko. Zdecydowaną większość napraw wykonujemy na miejscu – w Państwa domu, posiadamy sporą bazę części do pralek a więc nie będą Państwo skazani na długie oczekiwanie za dostawą.

Nasze usługi naprawcze świadczymy dla urządzeń firm:

Naprawa pralek AEG
Naprawa pralek Amica
Naprawa pralek Ardo
Naprawa pralek Ariston
Naprawa pralek Bauknecht
Naprawa pralek Beko
Naprawa pralek Bosch
Naprawa pralek Candy
Naprawa pralek Daewoo
Naprawa pralek Electrolux
Naprawa pralek Fagor
Naprawa pralek Gorenje
Naprawa pralek Haier
Naprawa pralek Hoover
Naprawa pralek Hotpoint
Naprawa pralek Ignis
Naprawa pralek Indesit
Naprawa pralek LG
Naprawa pralek Mastercook
Naprawa pralek Miele
Naprawa pralek Panasonic
Naprawa pralek Polar
Naprawa pralek Privileg
Naprawa pralek Samsung
Naprawa pralek Siemens
Naprawa pralek Smeg
Naprawa pralek Whirlpool
Naprawa pralek Zanussi
Naprawa pralek Zelmer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *