Naprawa AGD

Naprawa AGD – parę słów o naszej pracy

Naprawa AGD to nie tylko serwis urządzeń. To pasja do tego zawodu, która pozwala na skuteczne naprawy, to bezpośredni kontakt z Państwem który czyni ten zawód wyjątkowym. Serwisowanie urządzeń wymaga dużo poświęcenia od serwisu, to wieloletnie doświadczenie, które procentuje, umiejętności napraw urządzeń AGD to wiedza z zakresu napraw najdrobniejszych komponentów jak moduły elektroniczne do wymiany łożysk w pralkach.

naprawa-agd
Zapraszamy do korzystania z usług naszego serwisu, stawiamy na jakość. Naprawy agd na najwyższym poziomie gwarantowane

Naprawa sprzętu agd choć wydaje się na pozór błaha i prosta, wcale taka nie jest, dowiadujemy się o tym dopiero w momencie, w którym awaria nas dotknie. Znalezienie serwisu to kolejny problem, nie ze względu na ich brak lecz ze względu na fakt, że każdy serwis reprezentuje inny poziom usług, a więc rozsądnym jest wybieranie serwisu, który zbiera dobre recenzje i opinie. Szukając osób, które indywidualnie naprawiają sprzęty (nie są serwisami) narażamy się na oszustwo lub przepłacenie za usługę. Pamiętajmy więc, że wzywając serwis wpuszczają Państwo do swojego domu wykwalifikowany personel, który obsłuży Państwa na najwyższym poziomie. Nie ufajmy ofertom prywatnym, pralki czy zmywarki są urządzeniami elektrycznymi, które mają bezpośredni kontakt z wodą. Tylko fachowy serwis zapewni wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Nasz serwis na pierwszym miejscu stawia jakość. Zarówno napraw jak i obsługi, po wizycie naszego serwisanta zabudowa kuchenna zmontowana jest tak jak być powinna a podłoga nie zostaje brudna. To ważne, dbamy o Twój komfort oraz o Twój sprzęt i otoczenie.

Jakie są korzyści z korzystania z naszego serwisu?

✔️ Fachowość napraw – wiemy co robimy

✔️ Rzetelność – umawiamy się w konkretnych ramach czasowych

✔️ Wiedza – posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu napraw sprzętu agd

✔️ Dokładność – montujemy zabudowy, dbamy o powierzone mienie

✔️ Gwarancja – udzielamy pisemnej gwarancji

W zakresie napraw urządzeń wykonujemy między innymi:

 • Naprawa kuchenek elektrycznych
 • Naprawa kuchenek gazowych
 • Naprawa piekarników elektrycznych
 • Naprawa piekarników gazowych
 • Naprawa płyt ceramicznych
 • Naprawa płyt indukcyjnych
 • Naprawa pralek
 • Naprawa pralko-suszarek
 • Naprawa suszarek
 • Naprawa zamrażarek
 • Naprawa zmywarek

Gdy szukają Państwo napraw sprzętu AGD, warto skorzystać z naszej oferty

Każdy z nas posiada sprzęt AGD w swoim mieszkaniu, jedni mają go o wiele mniej, a oczywiście inni mają bardziej rozbudowany technologicznie, nie jest to istotne, ponieważ dokładnie wszyscy, jesteśmy tak samo narażeni na ewentualne sytuacje awarii sprzętu i musimy pamiętać, że im sprzęt jest bardziej skomplikowany to naprawa wymaga większej wiedzy i doświadczenia, naprawy agd na własną rękę stają się z dnia na dzień coraz bardziej niemożliwe. Minęły już niestety czasy, w których każdy użytkownik mógł cieszyć się sprzętem przez kilkanaście lat, obecnie wymieniamy go średnio w granicach od 2, do maksymalnie 5 lat. Jeśli coś się zepsuje, zazwyczaj jesteśmy gotowi daną rzecz wymienić i wyrzucić, jednak warto zastanowić się, czy naprawa nie będzie dla nas opłacalna. Jeśli skorzystamy z najlepszej oferty, jaką tylko znajdziemy, nie będziemy musieli martwić się, że coś będzie nie tak po naszej myśli. Naprawa sprzętu nie będzie wcale oznaczać, że dany element zaraz znowu się zepsuje, lub nasz sprzęt będzie o wiele gorzej pracować, często pracuje nawet dłużej.

Naprawy AGD wykonywane są zgodnie ze sztuką tego zawodu oraz zgodnie z biuletynami i wytycznymi producentów. Naprawiamy urządzenia wszystkich znanych producentów, takich jak Amica, AEG, Ariston, Bosch, Candy, Electrolux, Indesit, Siemens, Zanussi, Zelmer, Whirlpool, Samsung…

Na jakim obszarze działamy?

Uprzejmie informujemy, że nasz serwis obejmuje zasięgiem działania całe województwo Wielkopolskie, naprawiamy urządzenia AGD w domach i firmach znajdujących się między innymi w Poznaniu, Gnieźnie, Buku, Grodzisku Wielkopolskim, Pniewach, Śremie, Środzie Wielkopolskiej, Lesznie, Kościanie, Czempiniu, Wrześni i innych – tych dużych jak i małych miejscowościach.

Zadzwoń do nas już teraz, powiedz gdzie mieszkasz i jaki masz problem ze sprzętem – pomożemy!