Serwis pralek Poznań

Serwis pralek Poznań, który naprawia pralki od A do Z.

Naprawa pralek Poznań i okolice – wymiana łożysk w pralce, naprawa programatorów, serwis pralek w całym mieście z dojazdem. Gdy pralka pobiera za dużo wody, nie pobiera płynu, zgłasza jakiś błąd np. F06, E20 lub inne, zgłoś się do nas. Co zrobić gdy pralka głośno chodzi? Zadzwonić do naszego serwisu!

naprawa-pralek-poznan-przez-serwis-cred
Naprawa Twojej pralki w Poznaniu to żaden problem dla naszego serwisu

Naprawiamy nawet programatory w pralkach, moduły elektroniczne, które są często strasznie drogie! Gdy szukasz serwisu pralek w Poznaniu, z pewnością skłonisz się do skorzystania z naszej oferty, gdyż jest ona najlepszą możliwą ofertą na rynku, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości usługi. Dla naszych serwisantów najważniejsze jest aby dostarczać wysokiej jakości usługi, jest to bardzo ważne abyście byli Państwo zadowoleni z naszego serwisu pralek tylko w ten sposób budujemy zaufanie. Fachowy serwis pralek jest do Twojej dyspozycji.

Po co wymieniać drogie moduły? Po co wyrzucać pralkę, którą można tanio naprawić? Skontaktuj się z nami.

Jakich firm pralki naprawiamy?

Jesteśmy serwisem, który naprawia pralki wszystkich producentów. Należy tu wymienić takie marki jak Amica, Bosch, Siemens, Electrolux, Candy, Hoover, Ariston, Indesit, Whirlpool, Beko. Choć są też mniej znani producenci na naszym rodzimym rynku, również serwisujemy takie pralki.

Jesteśmy serwisem pralek – posiadamy dużą bazę części zmiennych, wiedzę na temat niewłaściwego zachowania urządzenia, wiemy co oznaczają dane kody błędów, nie musisz już sam dociekać co się dzieje z pralką – zaufaj serwisowi.

Gdzie dojedziemy na naprawę?

Dojedziemy na naprawę pralki na terenie całego Poznania – Chartowo, Dębiec, Górczyn, Grunwald, Jeżyce, Junikowo, Ławica, Łazarz, Ogrody, Naramowice, Nowe Miasto, Piątkowo, Rataje, Smochowice, Sołacz, Strzeszyn Grecki, Starołęka, Stare Miasto, Śródka, Szczepankowo, Wilda, Winogrady.  Obsługujemy również okolice miasta do 30km  np. Luboń, Puszczykowo, Plewiska, Swarzędz, Murowana Goślina, Szamotuły,  Kórnik, Złotniki, Dopiewo, Kostrzyn…wystarczy zadzwonić, opisać usterkę, podać adres – resztą zajmiemy się my.

Nasz serwis udziela pisemnej gwarancji na dokonane naprawy, umów wizytę z serwisantem już dziś – dojedziemy wszędzie – Poznań i okolice.

To jest idea naszego serwisu – dostarczania najwyższej jakości usług. Zapraszamy do kontaktu z nami tel.537711996

naprawa pralek - nasza praca
Jak Państwo widzą zajmujemy się naprawami pralek – zadzwoń do nas już teraz jeżeli pralka zawodzi!