Serwis Amica

Serwis Amica – naprawa agd firmy Amica

serwis agd amica serwis pralek zmywarek piekarnikow lodowek
Serwis AGD Amica – naprawimy Twój sprzęt!

Amica – nasz krajowy producent i lider branży posiada w swoim portfolio całą masę sprzętów – piekarniki, kuchenki, pralki, zmywarki, lodówki, płyty grzewcze (i indukcyjne). Z pewnością posiadając sprzęt marki Amica poszukujesz serwisu, jeżeli trafiłeś na naszą stronę. Jesteśmy aby Ci pomóc – świadczymy profesjonalne naprawy sprzętu AGD Amica, korzystamy z oryginalnych części zamiennych i udzielamy pisemnej gwarancji na nasze usługi.  Nasz serwis z miłą chęcią pomoże Ci z awarią Twojego urządzenia, wystarczy do nas zadzwonić i opisać swój problem.

Działamy na terenie całej Wielkopolski – nasi serwisanci obsługują Poznań, Gniezno, Szamotuły, Oborniki, Grodzisk Wielkopolski, Leszno, Kościan i wszystkie inne miejscowości w Wielkopolsce. Posiadamy bogatą bazę części a więc większość napraw wykonujemy od ręki, posiadamy całą bazę i wiedzę serwisową, dzięki której naprawy z naszym serwisem są tanie, szybkie i objęte gwarancją.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem, prosimy w miarę możliwości o podanie modelu sprzętu, który uległ awarii oraz wyjaśnienie w czym tkwi problem. Jesteśmy serwisem sprzętów Amica w zakresie napraw pralek, zmywarek, lodówek, kuchenek, piekarników, płyt. Wieloletnie doświadczenie owocuje w umiejętność dokonania błyskawicznej diagnozy urządzenia i wykonanie naprawy w bardzo krótkim czasie. Posiadamy również krótkie terminy na naprawy sprzętu AGD Amica. Jeśli zależy Państwu na szybkim zdiagnozowaniu usterki i usunięciu problemu niesprawnego sprzętu to koniecznie prosimy o kontakt z nami!

SPK serwis Amica w skrócie:

  • naprawa pralek Amica
  • naprawa zmywarek Amica
  • naprawa lodówek Amica
  • naprawa suszarek Amica
  • naprawa pralko-suszarek Amica
  • naprawa piekarników Amica
  • naprawa kuchenek Amica
  • naprawa płyt indukcyjnych Amica

Nie czekaj ze zgłoszeniem awarii na pogłębienie się usterki – zgłoś nam ją już teraz, przyjedziemy do Ciebie i pomożemy. Wiemy, że każda awaria sprzętu AGD wpływa na pracę całego gospodarstwa domowego, dokonamy naprawy w pierwszym możliwym terminie, o godzinie odpowiadającej Państwa potrzebom.

Prosimy zauważyć, iż jesteśmy pogwarancyjnym serwisem Amica – wykonujemy naprawy po zakończeniu okresu gwarancyjnego przez producenta.

 

Podsumowanie
Ilość głosów
4.5 based on 14 votes
Brand Name
SPK Serwis
Typ usługi
Serwis Amica - oceń nas