Serwis AGD Gniezno

Drodzy mieszkańcy Gniezna, z przyjemnością informujemy, że na wszystkie nasze naprawy urządzeń AGD – pralki, zmywarki, lodówki, kuchenki dojeżdżamy na miejsce do Państwa domów i firm.

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem AGD, montażem, przeglądami i naprawami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wykonujemy naprawy z zakresu serwisu zmywarek, pralek, lodówek i innych sprzętów firm takich jak AEG, Amica, Ariston, Electrolux, Candy, Indesit, Liebherr, Mastercook, Hoover, Zanussi, Bauknecht, Privileg, Polar, Whirlpool, Samsung, Bosch, Siemens. Do naszych napraw wykorzystujemy oryginalne części w preferencyjnych (serwisowych) cenach a na każdą naprawę udzielamy roczną gwarancję a nie tylko gwarancję rozruchową!

serwis-urzadzen-agd-gniezno

Przede wszystkim stawiamy na jakość a więc mają Państwo pewność, że nasze diagnozy i naprawy są skuteczne, dajemy Państwu gwarancję pisemną na nasze usługi a ponadto obniżamy koszta związane z serwisem urządzeń tak, abyście byli Państwo zadowoleni.

Dodatkowo nasz serwis zajmuje się montażem sprzętu, wykonujemy montaże zabudów kuchennych (zmywarki, lodówki). Nie muszą się Państwo stresować faktem, że urządzenie jest zabudowane, naprawiamy AGD kompleksowo. Dużym plusem jest to, że kontaktując się z nami nawiązują Państwo kontakt z serwisem bezpośrednio a więc od razu mają Państwo pewność, że sprzęt trafi w ręce doświadczonego serwisanta, który jest w stanie dokonać naprawy. To ważne, aby wybierać profesjonalne firmy, które istnieją na rynku i posiadają swoją placówkę, ponieważ tylko takie firmy jak nasza są w stanie dokonać naprawy pralki, zmywarki czy innego sprzętu w Gnieźnie.

Naprawiamy urządzenia wszystkich firm – jesteśmy rzetelnym serwisem sprzętu AGD w Gnieźnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego (całą dobę). W każdej chwili mogą Państwo liczyć na poradę z naszej strony oraz na wizytę serwisanta w Państwa domu gdy dojdzie do awarii pralki, zmywarki lub lodówki. Naprawiamy urządzenia kompleksowo, wymieniamy łożyska w każdym typie pralki, naprawiamy elektronikę sterowania (moduły i programatory) urządzeń AGD takich jak pralki, zmywarki a nawet lodówki.

Podsumowanie
Ilość głosów
3.5 based on 24 votes
Brand Name
SPK Serwis
Typ usługi
Serwis AGD Gniezno - oceń nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *