Serwis AGD Poznań, naprawy u Klienta

Szybko, sprawie i fachowo – oferujemy serwis, montaż, przeglądy i naprawy urządzeń AGD w Poznaniu.

W czasach gdy zmywarka w naszych domach to prawa ręka a życie bez pralki czy lodówki jest praktycznie niemożliwe – koniecznie musisz zapisać numer telefonu serwisu, bo gdy dojdzie do awarii to wyłącznie wyspecjalizowany serwis urządzeń AGD będzie w stanie błyskawicznie pomóc Państwu. Nasi serwisanci są dyspozycyjni dla Państwa, dojeżdżają i wykonują naprawy od ręki w Państwa domach.

Działamy na terenie całego Poznania – Grunwald, Piątkowo, Junikowo, Łazarz, Ogrody, Smochowice, Rataje, Górczyn, Świerczewo, Winogrady, Winiary, Wola, Jeżyce, Nowe Miasto, Stare Miasto, Chartowo, Śródka…

Świadczymy naprawy urządzeń AGD z dojazdem do Klienta, większość naszych napraw wykonujemy na miejscu i udzielamy rocznej gwarancji na naprawy – co jest na naszym rynku przełomowe, gdyż inne serwisy udzielają gwarancji na trzy miesiące.

Szukając serwisu AGD kieruj się jakością udzielanych usług – skorzystaj z naszego serwisu!

sprzety-agd-serwis-poznan

Prowadzimy serwis AGD w Poznaniu w zakresie napraw pralek, zmywarek, lodówek, piekarników, płyt gazowych, płyt indukcyjnych, suszarek do bielizny. Naprawiamy urządzenia firm takich jak Bosch, Siemens, Liebherr, Candy, Hoover, Whirlpool, Beko, Privileg, Bauknecht, Amica, Zelmer, Electrolux, AEG, Zanussi. Korzystamy z oryginalnych części zamiennych, które dostępne są u nas w doskonałych cenach.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 537-711-996

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *