Serwis Bosch

Serwis AGD Bosch – serwis pralek, zmywarek, lodówek, piekarników

serwis bosch naprawy pralek zmywarek suszarek lodówek poznań gniezno leszno oborniki
Naprawiamy pralki, zmywarki, lodówki, suszarki marki Bosch

Jesteś właścicielem sprzętu AGD marki Bosch i uległy one awarii? Znalazłeś właśnie rzetelny serwis AGD Bosch, który działa na terenie miast: Poznań, Gniezno, Leszno, Oborniki, Szamotuły, Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Gostyń, Śrem oraz innych miejscowościach w Wielkopolsce. Dzięki doświadczeniu, które zdobywaliśmy przez ostatnie lata posiadamy niezbędną wiedzę serwisową, znamy budowę i specyfikę sprzętów a dzięki opisowi usterki zawsze jesteśmy przygotowani na dokonanie naprawy w zakresie posiadania części.

Wykonujemy rzetelne naprawy zmywarek Bosch, pralek Bosch, piekarników Bosch, suszarek Bosch i innych sprzętów tej firmy. Zadzwoń do nas i opisz swój problem, koniecznie poinformuj nas o ewentualnych kodach błędów jeżeli się pojawiają. Nasi serwisanci są do Twojej dyspozycji. W pełni rozumiemy jakim problemem są dla Państwa awarie sprzętów AGD, które oprócz dostarczania stresu, zaburzają codzienny rytm pracy Państwa domu, jesteśmy tu po to aby Państwa wysłuchać i pomóc z naprawą sprzętu.

Nasza infolinia jest dostępna dla Ciebie od poniedziałku do piątku, możesz dokonać również zgłoszenia za pośrednictwem maila.  Korzystamy z oryginalnych części zamiennych oraz naprawiamy elektronikę sterowania gdy ta ulegnie awarii, wykonujemy naprawy wyłącznie pogwarancyjne. Nasze naprawy potwierdzone są pisemną, roczną gwarancją.

Firma Bosch – to znany niemiecki producent urządzeń AGD takich jak pralki czy zmywarki. Cieszy się wielką popularnością w Polsce. Firma posiada sporą historię, gdyż założona została w roku 1886 i dzieli się na trzy odłamy, której jedną z nich jest dział AGD.  Nasz serwis z przyjemnością pomoże Ci w przypadku awarii któregoś ze sprzętu tego znanego producenta. Nasi technicy dojadą na miejsce – do Twojego domu lub firmy i naprawią sprzęt.

Podsumowanie
Ilość głosów
5 based on 9 votes
Brand Name
SPK Serwis
Typ usługi
Serwis Bosch - oceń nas