Serwis AGD Gniezno

Drodzy mieszkańcy Gniezna, z przyjemnością informujemy, że na wszystkie nasze naprawy urządzeń AGD – pralki, zmywarki, lodówki, kuchenki dojeżdżamy na miejsce do Państwa domów i firm.

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem AGD, montażem, przeglądami i naprawami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wykonujemy naprawy z zakresu serwisu zmywarek, pralek, lodówek i innych sprzętów firm takich jak AEG, Amica, Electrolux, Candy, Liebherr, Mastercook, Hoover, Zanussi, Bauknecht, Privileg, Polar, Whirlpool, Samsung, Bosch, Siemens. Do naszych napraw wykorzystujemy oryginalne części w preferencyjnych (serwisowych) cenach a na każdą naprawę udzielamy roczną gwarancję a nie tylko gwarancję rozruchową!

serwis-urzadzen-agd-gniezno

Przede wszystkim stawiamy na jakość a więc mają Państwo pewność, że nasze diagnozy i naprawy są skuteczne, dajemy Państwu gwarancję pisemną na nasze usługi a ponadto obniżamy koszta związane z serwisem urządzeń tak, abyście byli Państwo zadowoleni.

Naprawiamy urządzenia wszystkich firm – jesteśmy rzetelnym serwisem sprzętu AGD w Gnieźnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego (całą dobę)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *